Benimle Çalış

Doğum Hari̇tasi Anali̇zi̇

Doğum Haritası Analizi

Bu danışmanlık “Doğum Haritası Analizi”dir. Ücreti ise 1500 ₺‘dir. (Analiz ses kaydı biçiminde iletilir.)

Daha Fazla Bilgi

Güneş Dönüş Yillik Öngörü

Güneş Dönüş Haritası (Yıllık Öngörü)

Bu danışmanlığımın ücreti de 1600₺. (Analiz ses kaydı biçiminde iletilir) Yurtdışı ücreti: DOLAR: 65$ EURO: 62€ POUND:42£ Ancak
tüm bu süreci yönetebilmemiz için doğum tarihi, yeri ve saati bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Si̇nastri̇

Sinastri

Partnerin doğum saatinin bilinmesi daha iyi olur. Ancak bilinmiyorsa da yorum yapılır. 1300TL Yurtdışı ücreti: DOLAR: 53 EURO: 48€ POUND:38£ Tüm bu süreci yönetebilmemiz için doğum tarihi, yeri ve saati bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Yüzyüze

Yüz Yüze Doğum Haritası Analizi

“Yüz Yüze Doğum Haritası Analizi” alabilirsiniz. Ücreti 2350₺’dir. Zoom üzerinden yapılır. Ortalama 1-1.5 saat sürer. Danışmanlık kayıt edilir ve tarafınıza iletilir. Yurtdışı ücreti: DOLAR: 120 $ EURO: 115€ POUND:52£

Daha Fazla Bilgi

Vip

VIP Danışmanlık

Bu danışmanlığın bedeli 2900₺’dir. (Analiz zoom üzerinden karşılıklı iletişim halinde gerçekleşir, ekran kaydı size atılır. Danışmanlık süreci 1-1.5 saattir.) Yurtdışı ücreti: DOLAR: 100 $ EURO: 93€ POUND:47£

Daha Fazla Bilgi

Tarot

Tarot Danışmanlığı

Sadece tarot danışmanlığının fiyatı ise 300₺’dir. (Analiz ses kaydı biçiminde iletilir) Yurtdışı ücreti: DOLAR: 8$ EURO: 7€ POUND:4£

Daha Fazla Bilgi

Aşk Tarotu

Aşk Tarotu

3 soru kabul edilir. Süreç tarot danışmanlığıyla aynıdır. Ücret 370₺‘dir.

Daha Fazla Bilgi

Astrokartografi̇

Astrokartografi Danışmanlığı

Danışmanlık ücretim 950 TL’dir. Tüm bu süreci yönetebilmemiz için doğum tarihi, yeri ve saati bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir. (Ortalama yarım saat kadar aralık tolere edilir. Daha fazla ise öncesinde benden doğum saati belirleme işlemi almanız gerekmektedir.)

Daha Fazla Bilgi

Eleksi̇yon

Eleksiyon Danışmanlığı

Bu danışmanlıkta KESİNLİKLE BEBEKLERİN DOĞUM GÜNÜNÜ seçmemekteyim. ÜCRETİ 1200TL’dir.

Daha Fazla Bilgi

Tek Soru

Tek Soru Danışmanlığı (Horary)

Özellikle sizin için önem taşıyan veya karar aşamasında olduğunuz dönemlerde tek bir soru sorarak o konuda cevap alabileceğiniz bir danışmanlıktır. Spesifik ve cevabı net olacak bir soruya yoğunlaşılır. ÜCRETİ 750TL’dir. Ses kaydı biçimde iletilir.

Daha Fazla Bilgi

Numeroloji̇

Numeroloji Danışmanlığı

Bu analizde doğum tarihinizin net olarak bilinmesi gerekmektedir. Tek başına ücreti 600TL’dir. Eğer HUMAN DESIGN tasarımınla beraber almak isterseniz ise ücreti 2000TL’dir.

Daha Fazla Bilgi

Bütünsel Şi̇fa

Bütünsel Şifa Yolculuğu

Bu yüzden 2 ay süresince haftada bir gün zoom üzerinden buluşup çalışmalarımızı yapacağız. Whatsapp üzerinden de sürekli iletişim halinde kalarak sorularınızı cevaplayacağım. Bu çalışmanın 27.000TL’dir.

Daha Fazla Bilgi

Mi̇ni̇kler İçi̇n

Minikler İçin Doğum Haritası Analizi

Ebeveynleri olarak onları daha iyi anlayarak hayat yolculuğunda destek alabilirsiniz. Ücreti 1000₺’dir. (Analiz ses kaydı biçiminde iletilir.)

Daha Fazla Bilgi

Lunar Return

Lunar Return (Aylık Öngörü)

Yeniaydan dolunaya geçen süre ortalama 28 gündür. O ay içinde, AY kendi doğum anı haritamızdaki AY’ın burcu/derecesi ve dakikasına geldiğinde yeni bir harita çıkartılır ve o ay içinde bizi bekleyen gelişmeler hakkında bilgi sahibi oluruz. ÜCRETİ 700tl.

Daha Fazla Bilgi

Saat Beli̇rleme

Doğum Saati Belirleme

Doğum saati belirleme işlemi 750₺’dir. Ortalama 4 saat bir aralık bildirmeniz istenir. Size sorulan sorularla doğum saati belirleme işlemi gerçekleşir. Yurtdışı ücreti: DOLAR: 30$ EURO: € POUND:42£

Daha Fazla Bilgi

Yüzyüze

THETA HEALİNG Danışmanlığı

Theta Healing danışmanlık çalışması ortalama 1-1,5 saate yakın bir süre dilimi içerisinde yapılmaktadır. İşlem 1700₺’dir.

Daha Fazla Bilgi