Bütünsel Şifa Yolculuğu

Bu yolculukta uygulayıcısı ve eğitmeni olduğum farklı farkındalık tekniklerinden yararlanarak size rehberlik sağlıyor olacağım.

Öncelikle doğum haritanızı yorumlayacağız.

Daha sonra kapsamlı yıllık öngörü çalışacak ve o sene neler yaşayacağınızı öğreneceğiz.

Ardından dönüşüm yaşamak istediğiniz alanı seçeceğiz.

Bu alan üzerinde

-reiki

-theta healing

-eft

-regresyon

tekniklerini kullanarak şifa sağlayacağım

Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki insa zihni 2 aylık bir süreçte kendisini yeniden programlayabiliyor ve yeni bir benlik inşa edebiliyor. Bir davranışı düzenli olarak tekrar ettiğimizde beyin bunu nöral bağlantı haline getirerek kişinin kişiliğinin bir parçası haline getiriyor.

Bu yüzden 2 ay süresince haftada bir gün zoom üzerinden buluşup çalışmalarımızı yapacağız.

Whatsapp üzerinden de sürekli iletişim halinde kalarak sorularınızı cevaplayacağım.

Bu çalışmanın 27.000TL’dir.

Danışmanlık hizmetinizin detayları ise; Haritalarınızın yorumunu size Whatsapp üzerinden ses kaydı şeklinde iletiyorum veya anlaştığımız üzere zoom üzerinden görüşme gerçekleştiriyoruz. Randevu oluşturmak istemeniz halinde sizinle İban bilgilerimi paylaşıyorum. Danışmanlık bedelini hesabıma yatırdığınızda dekontu göndermenizle beraber randevuyu oluşturuyorum. Ancak tüm bu süreci yönetebilmemiz için doğum tarihi, yeri ve saati bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir. (Ortalama bir saat kadar aralık tolere edilir.) (Tarot için bu bilgilere sahip olmanız gerekmemektedir.) Para iadesi yoktur. Karar vermeniz halinde kabul etmiş sayılırsınız. Karar vermeniz halinde venuskadiniyim@gmail.com adresine mail atınız.

Danışmanlık randevularınızı en az iki gün öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. İki gün öncesinde yapılan iptallerde herhangi bir ücret talep edilmez.

Ancak, randevunuzdan iki gün veya daha kısa bir süre önce bildirilen iptallerde, danışmanlık hizmeti tamamlanmış sayılır ve ücret iadesi yapılmaz.