Sinastri

Bir diğer danışmanlık modelimiz ise sinastri. Sinastri “İlişki Analizi”dir. İki kişinin doğum haritalarının karşılaştırılmasıyla yapılır. Sinastri’de amaç; iki harita arasındaki uyumu incelemektir. Bu danışmanlığın ücreti ise 1300TL. (Analiz ses kaydı biçiminde iletilir) Partnerin doğum saatinin bilinmesi daha iyi olur. Ancak bilinmiyorsa da yorum yapılır.
Yurtdışı ücreti: DOLAR: 53 EURO: 48€ POUND:38£
Tüm bu süreci yönetebilmemiz için doğum tarihi, yeri ve saati bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir. (Ortalama yarım saat kadar aralık tolere edilir. Daha fazla ise öncesinde benden doğum saati belirleme işlemi almanız gerekmektedir.)

Randevu oluşturmak istemeniz halinde sizinle İban bilgilerimi paylaşıyorum. Danışmanlık bedelini hesabıma yatırdığınızda dekontu göndermenizle beraber randevuyu oluşturuyorum.

Danışmanlık randevularınızı en az iki gün öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. İki gün öncesinde yapılan iptallerde herhangi bir ücret talep edilmez.

Ancak, randevunuzdan iki gün veya daha kısa bir süre önce bildirilen iptallerde, danışmanlık hizmeti tamamlanmış sayılır ve ücret iadesi yapılmaz.